Zelenina a ovoce - Ilustrace do kuchyně

Zdravím vás u dnešního článku!

Vždycky jsem měla sen živit se jako ilustrátor. A nezáleželo mi na tom, jestli budu ilustrovat dětské knížky nebo navrhovat vzor látky na kuchyňské zástěry. Malování a kreslení mě vždycky hrozně bavilo a baví!

A tak jsem se hned po státnicích pustila do kreslení a malovaní na nastřádané tvrdé čtvrtky, které kvůli biochemii musely na dlouhý čas odpočívat v šuplíku. Vzniklo a stále vzniká z toho spoustu nepovedených i povedených kousků, které rozdávám a rozesílám. Navíc objevuji nové techniky a možnosti s mým grafickým tabletem a převádím jednoduché ilustrace na kvalitní grafiku.

Stejně jako s recepty na dobrá jídla, i obrázky mi přijde škoda jednoduše schovat do skicáku. Zaslouží si někde viset! A proto mě napadlo jich pár vytisknout a založit si malý obchůdek na Fler.cz, kde si může každý jednu z mála kopií objednat. Na výběr jsou tu mé grafické ilustrace ve formátech A4 i A3. Určitě se mrkněte: TADY.

>> ODKAZ <<

"Zelenina" je moje flér-prvotina. Je zde k zakoupení ve formátu A4 vytisklá na kvalitní lesklé čtvrtce.

>> ODKAZ <<


Jestli mě chcete podpořit a sebe potěšit, určitě si jeden výtisk objednejte. Moc bych si přála, aby se Vám moje kresby líbily stejně jako recepty.

Napište mi, co si o nich myslíte a zda byste měli zájem mít je třeba doma nad jídelním stolem?

Mějte se krásně!
Děkuji za podporu a krásné komentáře, Vaše Štěpánka.

4 komentáře:

 1. To je zajímavý nápad, jsi skvělá, že ses do toho pustila! :) jinak tvé obrázky u článků obdivuju delší dobu, krásné jsou :) Do obchůdku kouknu :) Ale já jsem spíše na ty chňapky a zástěry do kuchyně, než na obrazy, ale třeba se to změní :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba se jednou dopracuji i k tomu! Dík za odezvu. :)) Š

   Vymazat
 2. شركة المثالية للتنظيف افضل شركة تنظيف بالمنطقة الشرقية تخصصت في تقديم كافة الاعمال المنزية من نظافة ومكافحة حشرات بالمنطقة فلديها افضل الخدماتبافضل جودة واوبارخص الاسعار التي لا تتوفر الا معها كافضل وارخص شركة تنظيف بالاضافة الي خدمتا مكافحة الحشرات ورش المبيدات الامنة والفعالة علي الحشرات بجميع انواعها .. تقدم لكم اليوم افضل العروض والخدمات بخصومات هائلة يمكنكم الحصول عليها من خلال الروابط التالية

  شركة المثالية للتنظيف
  شركة المثالية للنظافة
  شركة المثالية للتنظيف بالدمام
  شركة المثالية للتنظيف بالخبر
  شركة المثالية للتنظيف بالقطيف

  OdpovědětVymazat

Mnohokrát děkuji za každý Váš komentář. ♥ Mějte se krásně!

Follow