FOODporno #denmatek

Den matek je skvělá příležitost oplatit našim maminkám všechnu péči a lásku, kterou nám po celý život dávají. Samozřejmě, že jedna snídaně do postele, květina, bonboniéra či jiný dáreček nic tak ohromného nevyváží. Každopádně je to krásné gesto, které za pokus stojí! Sama ještě nejsem zcela rozhodnutá, čím potěším 14. května tu svoji... Pojďte se inspirovat u dnešní tématické série foodporna. :) 

Snídaně do postele: Zdroj

Koblížky ke kávě: Zdroj
Ukryté čokoládové bonbony na slabé chvíleZdroj

Moučník k snídani či ke kávě Zdroj

Nevšední květina Zdroj
Krabička poslední záchrany do práce? Zdroj
Netřeba již nic dodávat.:) Zdroj
Recepty z Corcula, které by mohly maminku potěšit? Zkuste například Královské lívance s čokoládovým fudgeJablečno-oříškový závinLinecký tvarohový koláčNepečený jahodový dort - pohádkově dobrýBrownies - nejčokoládovější čokoládový dortOvesné medové řezy s borůvkami a nebo Americké čokoládové cookies.

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil a inspiroval vás. :) Co plánujete letos své mamince dát vy? Máte ještě nějaké nápady? Napište mi do komentářů!
Krásným dárkem bude jistě i to, když... umyjete nádobí, uvaříte oběd/večeři pro celou rodinu, uklidíte bez remcání, zajdete spolu na nákupy, na kávu atd.. Nehmotné dárky jsou ty nejlepší!

Mějte se krásně a rozmazlujte také sebe,
Vaše Štěpánka 💕

PS:>>>Nezapomeňte mě sledovat na instagramu<<<

2 komentáře:

Mnohokrát děkuji za každý Váš komentář. ♥ Mějte se krásně!

Follow