❤️ Čtenáři blogu:

Recenze @Saal.Digital.cz | A4 Fotokniha

Zdravím vás u dnešního článku! 
S fotkami se dá dělat spousta věcí: zarámovat, vložit do albumu, nahrát jako prezentaci do elektrického rámečku a nebo poskládat do fotoknihy, což jsme již potřetí zvolili my. Je to totiž varianta pro "praktické lenochy"! Volíme ji pro zdokumentování našich výprav hned z několika důvodů:
 • hotová je během pár hodin v šikovném programu
 • pořadí jednotlivých fotografií si zvolíme napevno sami
 • knihu snadno ukážeme kamarádům a rodině
 • je skladná a praktická
 • při obracení stran se fotky nezničí
Mnohokrát děkuji Saal-Digital za spolupráci. Knihu jsem získala k recenzování za zvýhodněnou cenu. Při psaní dnešního článku jsem byla ovšem maximálně objektivní a kritická. Doufám, že se Vám budou mé tipy hodit!


Na českém trhu je hned několik kvalitních výrobců. My máme zatím zkušenosti se dvěma: HappyFoto a Saal-Digital. Právě od Saal-Digital je naše nejnovější kniha s fotografiemi ze Srí Lanky a já mám pro vás recenzi a pár tipů. Byla by totiž škoda nechat fotky ležet na disku, ne? Jestli si chcete počíst, jak se nám na Cejlonu líbilo, rozepsala jsem se o cestě a výletech ve článku Srí lanka Part 1 a o jídle v druhém s názvem: Jak chutná Srí Lanka.


Srí Lanka 2017Zvolili jsme variantu:
 • Formát A4 na šířku
 • Pevná vazba, lesklá, bez vatování
 • Matný povrch vnitřních stránek
 • Počet stran 42
Cena bez akce a slev u Saal-Digital:  1259 Kč *

*Kontrolujte pravidelně slevy! Všechny firmy je pravidelně nabízejí na vybrané produkty. Určitě se vyplatí s tvorbou fotoknihy na jednu z těchto akcí počkat. Srovnání - Obdobný Deluxe typ u HappyFoto bez akcí a slev: 1299 Kč. 


NÁŠ NÁZOR A SPOKOJENOST
KVALITA TISKU:
Vybrali jsme si základní provedení pevné lesklé vazby a matné tvrdé vnitřní listy (ty se nám osvědčily více než lesklé). Kniha naprosto splnila očekávání, provedení je kvalitní a přesné. Barvy vypadají živě a věrně. Myslím, že k největším přednostem Saalu patří jejich široká nabídka. Zákazník má opravdu nekonečný výběr materiálů, například pravou kůži nebo dýhu v několika barvách. 
PROGRAM:
Online program je další pozitivum. Jeho obsluha je nejjednodušší, jakou jsem si zatím vyzkoušela. Nemusíte se bát, že byste něco zkazili. Program vás sám upozorní, když například fotografie přesahuje okraj stránky a bude nutný ořez. Také nabízí množství automatických návrhů, což usnadní spoustu práce. Takovou možnost ovšem najdete i u konkurence.
DOPRAVA:
Ačkoli tisk probíhal v Německu, naše kniha dorazila už do 1 týdne od objednání a zaplacení skrze službu DHL. Komunikace s řidičem byla na jedničku, ráno v den doručení mi přišla sms s jeho telefonním číslem a dohodli jsme se přesně na vhodném čase. 

Celkově známkuji za 1! 

Dodala bych hvězdičku, kdyby ceny klesly ještě o něco níže. Jinak se ale nedá pranic vytknout. SAAL-DIGITAL mohu rozhodně doporučit. Náročného zákazníka uspokojí lépe než konkurence.

Máte zkušenosti s tvorbou fotoknihy? A na jakou příležitost?
Láká vás to? Budu moc ráda, když mi váš názor napíšete do komentářů.

Blog najdete i na FacebookuInstagramu a Bloglovin.
Všem s láskou Štěpánka 💕

Komentáře

 1. Vypadá to fakt dobře :)))
  sarushef.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. To mě ještě nenapadlo, album, to ano, ale fotokniha ? Vypadá to prostě fantasticky !!

  FIT MADDIE

  OdpovědětVymazat
 3. tak tá je naozaj nádherná! tiež som skúšala fotoknihu od saal digital a bola som s ňou veľmi spokojná! :).

  THE WORLD BY KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Mnohokrát děkuji za každý Váš komentář. ♥ Mějte se krásně!

Chcete e-book zdarma? Napište mi přímou zprávu.

Název

E-mail *

Vzkaz *

Instagram @stepanka_t

Follow

Počet návštěv:

Oblíbené příspěvky